مشاوره رایگان :09111445904

شرکت آسانسور و پله برقی امید پیمای بهروز

واجد شرایط

حرفه ای های

17/8

خدمات

ISO 9001 // ISO 9002

گواهینامه تاییدیه ایمنی

فروش آسانسور در شمال - شرکت اسانسور و پله برقی امید پیمای بهروز

فروش آسانسور در شمال
elevator-admin
مقالات
31 بازدید

آسانسور در شمال چگونه نصب می شود

فروش آسانسور در شمال, امروزه در هر جایی که ساختمان های چند طبقه ساخته شده است ، راه اندازی و نصب آسانسور هم در آن نقطه نقش مهمی دارد . شمال ایران از جمله مناطقی است که ساخت هتل ها و ویلاها بسیار زیاد است. به طوری که در هر شهر و حتی مناطق روستایی آن، آپارتمان ها و ویلاهای لوکس ساخته شده است که بعضا چند طبقه هستند. وجود طبقات متعدد در این ساختمان ها لزوم نصب و راه اندازی آسانسور را هم به میان می آورد. از این رو در این مطلب قصد داریم تا به موضوع آسانسور در شمال بپردازیم.

آسانسور در شمال

موضوع آسانسور در شمال یکی از مسائل مورد توجه پیمانکاران و سازندگان ویلاها و ساختمان های تفریحی و اقامتی در شمال کشور است.   به دلیل ساخت و سازهای گسترده در شمال کشور به ویژه با کاربری اقامتی و تفریحی، لزوم تجهیز این ساختمان ها و ویلاهای چند طبقه به سیستم های مجهز آسانسور مساله ای بسیار مهم می باشد.

با افزایش ساخت و ساز ها و کمبود زمین که باعث گرانی زمین در شمال کشورمان شده است . ساخت ویلا ها و هتل های چند طبقه در مناطق شمالی بیشتر شده است. به طوری که مسافران و گردشگرانی که به شمال کشورمان و به خصوص استان سرسبز مازندران سفر می کنند، از دیدن ساختمان ها و آپارتمان های چند طبقه که در هر نقطه از شمال کشورمان احداث شده اند، تعجب می کنند.

این مساله به خصوص در شهرهای استان مازندران بیشتر مشهود است. برای مثال در شهرهای آمل، بابل، ساری، چالوس، نوشهر و ….. که در استان مازندران واقع شده اند، ساختمان ها و آپارتمان های شیک و لوکسی که بیشتر با کاربری اقامتی و تفریحی ساخته شده اند، بیشتر به چشم می خورند.

این سازه های مدرن و مجلل همگی نیازمند آسانسورهای مدرن و مجهز هم هستند. مسافران و گردشگرانی که ساعت ها در سفر بوده اند تا به این خطه سرسبز برسند، انتظار دارند در ساختمان های چند طبقه با آسودگی و راحتی جابجا شوند که آسانسورهای پرسرعت و مجهز در این جا یک ضرورت به شمار می رود.

اجرای آسانسور ویلا در شمال

اجرای آسانسور ویلا در شمال از جمله پروژه هایی است که شرکت ها به طور تخصصی در این زمینه کار می کنند. زیرا ساخت ویلاها در خطه سرسبز شمال به خصوص در استان مازندران در سال های اخیر رشد فزاینده ای داشته است.

سازندگان این ویلاها در بیشتر موارد با نگاه سرمایه گذاری اقدام به ساخت این سازه ها می کنند. افرادی که این ویلاها را می خرند به دنبال مکانی برای تفریح و تفرج هستند تا در تعطیلاتی که در طول سال دارند و یا آخر هفته ها در این مکان های اقامتی اوقات خود را سپری کنند.

در ویلاهای چند طبقه وجود آسانسور مجهز جزء جدایی‌ناپذیر این سازه ها محسوب می شود. به طوری که علاوه بر کارکرد جابجایی افراد، به عنوان یکی از آپشن ها و امکانات مطلوب در این اماکن به شمار می رود.

در ویلاهای شیک و بسیار لوکس آسانسورهایی که کابین شیشه ای دارند بر جذابیت و زیبایی ویلا تاثیر بسیاری میگذارد. که در هنگام حرکت نیز، صحنه زیبا و جالبی را ایجاد می کند. از این رو شرکت هایی که کار اجرای آسانسور ویلا در شمال کشور را برعهده دارند، در رقابت با شرکت های رقیب، می کوشند تا سیستم آسانسوری را برای کارفرمایان اجرا کنند تا در مقایسه با شرکت های دیگر از عملکرد و در عین حال زیبایی و جذابیت بالاتری قرار داشته باشد. البته آسانسورهایی که سیستم تولید قدرت هیدرولیک دارند، برای ویلاهایی که ارتفاع آن ها تا سه طبقه است مناسب تر می تواند باشد.

فروش آسانسور در مازندران

فروش آسانسور در مازندران از جمله فعالیت هایی است که برخی شرکت های آسانسوری آن را انجام می دهند. به این صورت که ممکن است در برخی موارد، شرکت هایی که کار طراحی و نصب آسانسور را انجام می دهند به فکر فروش آسانسورها و تجهیزات تولیدی خود می افتند. در واقع این شرکت ها آسانسور را تولید می کنند و شرکت ها یا کارفرمایان دیگری این سیستم ها را خریداری و نصب می کنند. در این رابطه یک کارفرمایی که مالک ویلا یا آپارتمان در مازندران است و قصد تجهیز ساختمان خود به آسانسور مدرن و لوکسی دارد، خرید از شرکت های تولید کننده معتبر یک امر ضروری است.

و در آخر 

امیدواریم از خواندن این مقاله استفاده لازم را کرده باشید.

به شما بزرگواران پیشنهاد می کنیم دیگر وبلاگ های ما را نیز مشاهده بفرمایید.

مدیریت خدمات و پشتیبانی: 09909660958

واتساپ: 09111400958

اینستاگرام: elevator.opb

حجره اینترنتی: شرکت آسانسور و پله برقی امید پیمای بهروز 

ساعت کاری: ۸ا الی ۱۷

آدرس دفتر مرکزی: لاهیجان، خیابان امام خمینی، کوچه نجفی

آدرس دفتر فروش و خدمات: لاهیجان، خیابان انقلاب، ساختمان الماس، طبقه پنجم واحد ۷۰۴

به مدیریت: علی قاسمی معبود


آسانسور در لاهیجان, آسانسور و بالابر, نصب و راه اندازی آسانسور در لاهیجان, مونتاژ آسانسور درلاهیجان, قیمت نصب آسانسور در لاهیجان, مشاوره راه اندازی آسانسور, شرکت آسانسور در لاهیجان, طراحی و مونتاژ آسانسور در لاهیجان, مونتاژ آسانسور در لاهیجان, پلاه برقی در لاهیجان, نصب آسانسور در لاهیجان , شرکت امید پیمای بهروز , تعمیر آسانسور در لاهیجان, شرکت آسانسور لاهیجان, آسانسور در گیلان , آسانسور در لاهیجان, آسانسور گیلان, آسانسور لاهیجان, آسانسور هیدرولیک لاهیجان, آسانسور هم لیفت لاهیجان, قیمت آسانسور لاهیجان, قیمت ریل آسانسور لاهیجان, قیمت موتور آسانسور لاهیجان, آسانسور MRL لاهیجان, آسانسور بیمارستانی تخت بر, آسانسور بیماربر, قیمت آسانسور برانکارد بر, لیست قیمت آسانسور هیدرولیکی, مشخصات فنی آسانسور هیدرولیکی, آسانسور هیدرولیکی شیشه ای, آسانسور بیمارستانی

مقالات مرتبط

مقالات
تعمیر آسانسور
تعمیرات آسانسور و رفع خرابی آسانسور تعمیر آسانسور, در صورت خرابی آسانسور، تعمیر آسانسور توسط یک شرکت با سابقه که از متخصصین آسانسور حرفه ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ما با بروزترین خدمات

کنار شما هستیم

دسترسی سریع