مشاوره رایگان :09111445904

شرکت آسانسور و پله برقی امید پیمای بهروز

واجد شرایط

حرفه ای های

17/8

خدمات

ISO 9001 // ISO 9002

گواهینامه تاییدیه ایمنی

نزدیک به ده سال از تاسیس امید پیمای بهروز می گذرد. تخصص ما آسانسورهای هیدرولیک خانگی، آسانسور های خودروبر، آسانسورهای گیرلس، آسانسور های روملس، آسانسور های خورشیدی و غیره … است. مجموعه‌ای پرتلاش و باانگیزه با همکارانی حرفه‌ای و متخصص و همواره به دنبال ارائه بهترین راهکارها برای مشتریان خود، انطباق معماری محصولات شرکت با آخرین تکنولوژی‌های روز دنیا، توسعه محصول براساس متدولوژی‌های روز عرصه ساختمان و درعین حال ارائه محصولی با کیفیت و متناسب با نیازهای بازار آسانسور همواره یکی از برنامه‌های راهبردی ما در طول سالیان گذشته بوده است.

به عبارتی دیگر در کنار توجه به نیازهای جاری مشتریان، نگاه مستمر به تغییر و تحولات محصولات در کلان مساله و بررسی و پیگیری روند تغییرات سریع در کسب و کار صنعت آسانسور به جهت پیشرفت اصلی ترین راهبردهای این شرکت می باشند.

هیچگاه از وضع موجود راضی نشده و به نتایج حاصله قناعت نکرده‌ایم. مغرور هم نمی‌شویم چرا که می‌دانیم هنوز راه زیادی در پیش رو داریم. موفقیت را حرکت مستمر رو به جلو تعریف می‌کنیم و آن را معنا خواهیم کرد.

پرسنل نصب و راه اندازی شرکت امید پیمای بهروز از مجرب ترین گروه های نصب در کشور می باشند که اغلب ایشان دارای مدرک تحصیلی فوق دیپلم و بالاتر در رشته های مرتبط و به خصوص فارغ التحصیلان دانشگاه آسانسور می باشند.گذراندن دوره‌های نصب و استفاده از روش های مدرن نصب توسط ایشان ، کیفیت محصولات شرکت  را تا حد قابل توجهی با دیگران متمایز نموده و رضایت مشتریان را به همراه داشته است.

حجره اینترنتی ما در سامانه حجره جو

فراتر از اکنون باشید

با پیشرفت علم و تکنولوژی روش های جدیدی برای نصب و نگهداری آسانسور به وجود آمده است که امروزه بسیاری از این روش ها در ایران انجام می شوند ما با افتخار اعلام میکنیم که همیشه در حال پیشرفت و بروز شدن هستیم

شعبه در سرتاسر جهان
0
ساعت کار
0
مشتری خوشحال
0
پروژه کامل شده
0

مقالات

ما با بروزترین خدمات

کنار شما هستیم

دسترسی سریع